O NAS

Od 1998 roku zaopatrujemy państwowe i prywatne placówki służby zdrowia w kompleksowe rozwiązania do sterylizacji. Dostarczamy nasze produkty do ponad 750 szpitali na terenie Polski oraz do ponad 30 dystrybutorów za granicą. Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce znanych światowych marek produktów do mycia, dezynfekcji i sterylizacji, Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

BEZPIECZEŃSTWO DLA NASZYCH KLIENTÓW 

Stabilna i ugruntowana pozycja na rynku oraz współpracujące z nami znane zagraniczne firmy dają naszym klientom gwarancję dobrej współpracy z naszą firmą 

KOMPLEKSOWA REALIZACJA INWESTYCJI

Dla wielu nowo powstających lub modernizowanych Centralnych Sterylizatorni oferujemy kompleksową obsługę inwestycji.

OSZCZĘDNOŚĆ

Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Uznana na świecie jakość materiałów eksploatacyjnych i urządzeń zapewnia długi okres ich eksploatacji oraz wysoką wydajność przy niskich kosztach eksploatacyjnych.

DOŚWIADCZENIE

W naszej codziennej pracy  wykorzystujemy doświadczenie wyniesione z wieloletniej współpracy z ponad 750 szpitalami w Polsce oraz z  zagranicznymi partnerami.

WIEDZA

Inwestujemy w wiedzę naszych klientów i współpracowników zwiększając świadomość znaczenia sterylizacji w zapobieganiu zakażeniom szpitalnym. Organizujemy szkolenia, zjazdy i warsztaty.

JAKOŚĆ

Przykładamy ogromne znaczenie do jakości produktów, obsługi klientów, serwisu i zarządzania. Potwierdza to posiadany przez nas certyfikat jakości ISO 9001:2015 ważny do 28.11.2023 r.

LUDZIE

Nasz zespół pracowników w biurze i na terenie całej Polski tworzą wykształcone, młode i dynamiczne osoby zorientowane na osiąganie celu, zaangażowane we współpracę z klientami.

ROZWÓJ

Dynamiczny rozwój naszej firmy potwierdzają przyznane nam prestiżowe nagrody dla wiarygodnych i najszybciej rozwijających się polskich firm - Gazele Biznesu.

STOWARZYSZENIA

Od wielu lat jesteśmy członkami i wspieramy:
- World Forum for Hospital Sterile Supply
- Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej


© Copyright 2014 by informer-med. All rights reserved